Piotr Margas

Oferta

Cześć! Super, że to trafiliście. Jeśli szukacie fotografa ślubnego w Olsztynie, Kętrzynie, Mrągowie, Giżycku lub też w pobliskich miejscowościach, jestem do Waszej dyspozycji. Jednakże nie ma mnie granic odległościowych. Przyjadę na Wasze uroczystości ślubne także do Lublina, Poznania, Elbląga. Nad morze, w góry, na mazury i gdzie tylko chcecie.

        Moja fotografia to emocje. Nie każe pozować, w ogóle nie jestem zwolennikiem pozowania jeśli chodzi o zdjęcia ślubne, na plenerze owszem, w dniu ślubu niekoniecznie. Nie ustawiam, nie ingeruję dużo obserwuję i czasami podpowiadam. Wszystko dlatego, że chcę pokazać w kadrze Wasze prawdziwe emocje. 
Jeśli zdecydujecie się na moje zdjęcia, zapewniam, że uczynię wszystko aby Wasze fotografie były wyjątkowe. Dla mnie fotografia to nie praca. Fotografia to przygoda, która kryje wiele tajemnic, a ja bardzo chce je odkrywać.

 

Dlaczego ja?

  • fotografuję śluby już 12 lat,
  • służę swoim doświadczeniem – z przyjemnością podpowiem, doradzę,
  • pierwsze zdjęcia dostaniecie około 10 dni po ślubie, kolejne po 14 dniach,
  • zaprojektuję Wam piękne, spersonalizowane albumy – dam spory rabat jeśli skorzystacie z albumów dla rodziców,
  • wykonam piękne, ponadczasowe odbitki,
  • fotografuję bardzo dyskretnie w dniu ślubu – nie wymagam pozowania
  • autorska, klasyczna obróbka zdjęć powoduję, że  Wasze zdjęcia będą zawsze trendy.

 

Zapytaj o swój termin wypełniając formularz kontaktowy lub zadzwoń tel: +48 663 803 629

 

Fotografia Ślubna 

       Do wyboru zawsze macie, różne zestawy-pakiety, jednakże nie są one sztywne, możemy je zmienić według Waszego uznania. Tak abyście otrzymali to czego oczekujecie. Fotografowanie możemy rozpocząć już dzień przed ślubem i skończyć na oczepinach albo nawet na poprawinach.  Albo zacząć  od przygotowań u fryzjera i makijażystki. Plener do wyboru: możemy wykonać w dniu ślubu lub w też innym dogodnym terminie. Każdy ślub jest inny, dlatego szczegółową ofertę zawsze wysyłam na maila.  kontakt@piotrmargas.pl, napisz, zapytaj o swój termin, może uda nam się wspólnie stworzyć niesamowitą historię zapisaną na fotografiach.

Co dostaniecie po ślubie ? Dużo ładnych rzeczy:

– zdjęcia w tradycyjnym albumie (kolor albumu do wyboru),

– zdjęcia cyfrowe po indywidualnej obróbce do pobrania z serwera ( 350 sztuk)

galerie w internecie zabezpieczoną hasłem do pokazania znajomym zawsze i wszędzie,

– zdjęcia zwane „polaroidami” (doskonała pamiątka i zabawa dla Was i Waszych gości)

– zdjęcia na pendrivie

 

DSC_3007 DSC_3043 DSC_3058 DSC_2986 DSC_2987 DSC_2990 DSC_3017 DSC_3018 DSC_3020 DSC_3028 DSC_3029 DSC_3030

DSC_3021 DSC_3025 DSC_3038 DSC_3041 DSC_3075 DSC_3084 DSC_3100

_DSC8916

Sesja Narzeczeńska i Plener Poślubny.

      Sesja narzeczeńska. Wykonujemy ją miesiąc przed ślubem, rok przed ślubem lub tydzień przed. Wszystko zależy od Was. Ja zawsze staram się tak dopasować abyście nie musieli brać specjalnie urlopu w pracy lub zaniedbywać swoich obowiązków. Plan sesji omawiamy przed zdjęciami. Głównie miejsca i styl zdjęć. Plener narzeczeński pozwala nam się trochę powygłupiać na świeżym powietrzu, pokazać na fotografiach miłość między Wami, ale przede wszystkim dzięki niemu możemy się lepieje poznać. Jest to próba generalna przed najważniejszym wydarzeniem, czyli ślubem. Finalnie otrzymujecie ode mnie do wyboru: zdjęcia w pięknym albumie, około 30-70 zdjęć na płycie dvd lub pendrivie. Wszystkie zdjęcia są po mojej autorskiej obróbce.

     

Plener Poślubny. Jak sama nazwa wskazuję robimy go po ślubie gdy już wszystkie emocje opadną. Wtorek, środa, czwartek ? Bez różnicy. Pamiętać tylko musicie, że weekendy zazwyczaj mam zajęte. Scenariusz czyli miejsca i styl sesji omawiamy kilka dni przed. Plener trwa około 2-4 godzin. Jednakże nie lubię pracować z „zegarkiem w ręku” więc może się zdarzyć, że spędzimy ze sobą dużo więcej czasu. Podobnie jak w przypadku sesji narzeczeńskiej otrzymacie ode mnie do wyboru: zdjęcia w pięknym albumie, około 30-70 zdjęć w wersji cyfrowej. Wszystkie zdjęcia są po mojej autorskiej obróbce. A także jeśli będziecie chcieli całą sesje możemy wykonać na polaroidach.

organizacja ślubu w plenerze

Studio Foto na Twoje wesele + polaroidy.

      Sytuacja bardzo prosta, a dająca mnóstwo radości i wspomnień na długie lata. Zdjęcia niby pozowane, ale nie takie na baczność tylko bardzo spontaniczne i wesołe. Na sali weselnej lub na podwórku (jeśli pogoda pozwoli) rozstawiamy mini studio. Do niego na jednej z przerw między tańcami zapraszamy gości na wspólne zdjęcia. W mini studio powstają zdjęcia poważne, mniej poważne, wesołe, śmieszne i bardzo szalone (tych ostatnich powstaję najwięcej). Doskonałą atrakcją dla Was i Waszych gości będą także polaroidy. Pamiętacie te zdjęcia?  Kwadratowe lub prostokątne zdjęcia, na których obraz pojawia się po kilku chwilach po wyjściu z aparatu. Wiele osób myśli, że tych zdjęć już się nie robi. Ja robię i z przyjemnością mogę wykonać je na Waszych uroczystościach ślubnych, a także jak będzie chcieli na plenerze poślubnym. Gwarantuję, że będzie to jedna z lepszych atrakcji na weselu.

    Piotr Margas – fotograf. Współzałożyciel Mazurskiego Towarzystwa Fotograficznego „KONTRAST”. Autor poradników o tematyce ślubnej, a także prowadzący warsztaty dla początkujących i zaawansowanych fotografów. Podziwiany przez ludzi, którym wykonał zdjęcia, ale także ceniony wśród zawodowych fotografów.  Fotografia ślubna od wielu lat zajmuję większość jego życia. Ostatnio próbował policzyć od ilu, pogubił się już na samym początku.  Mimo, że od wielu lat, to wciąż czuję się jak „uczeń”, codziennie szlifuję swój własny, unikatowy styl, codziennie szuka tego czegoś, co sprawi, że jego fotografia będzie jeszcze lepsza, a Wasze zdjęcie będę jeszcze doskonalsze. 8/10 jego klientów pochodzi z polecenia, co chyba dobrze o nim świadczy.

badge_green_pl