Piotr Margas

Opinie

1Asia & Robert
„Chcielibyśmy Ci Piotrze serdecznie podziękować za utrwalenie na przepięknych fotografiach Naszego Najszczęśliwszego Dnia. Zdjęcia są cudowne, uchwyciłeś na nich każdy moment i emocje , od zdenerwowania przez radość po łzy wzruszenia. Za każdym razem gdy przeglądamy zdjęcia znajdujemy na nich coś nowego, szczegółowość i detale zapisane na zdjęciach po prostu urzekają. Jakość zdjęć jest świetna. Dziękujemy że byłeś z nami, że stworzyłeś tak cudną pamiątkę, dzieło sztuki jakim niewątpliwie jest reportaż z przygotowań, ceremonii zaślubin, wesela oraz sesji w plenerze. Zarówno my jak i nasi goście są zachwyceni efektami Naszej wspólnej pracy. Dzięki Twojemu poczuciu humoru oraz umiejętności rozładowania atmosfery zawsze będziemy miło wspominać współpracę z Tobą. Dziękujemy raz jeszcze i gorąco polecamy 🙂 „

_DSC2003Kasia  & Tomek
„Dzisiaj po raz kolejny obejrzałam zdjęcia zrobione przez Piotrka i znów zakręciła mi się łezka w oku… Dzięki Piotrkowi możemy wracać wspomnieniami do tych najpiękniejszych chwil i jednocześnie podziwić jego pracę jako fotografa. Praca z Piotrkiem to sama przyjemność, potrafi uchwycić pięknie momenty, jednocześnie pozostając niezauważalnym. Pełen profesjonalizm, ogromne zaangażowanie, a co więcej duża kreatywność. Widać, że Piotrek zna się na rzeczy, a fotografia to nie tylko jego praca, a przede wszystkim pasja. Polecamy gorąco!!!”

 

 

 

_DSC9581Marta & Bartek
„Korzystaliśmy z usług Piotra na naszym ślubie i weselu. Współpraca z nim to czysta przyjemność. Zdjęcia, które otrzymaliśmy zachwyciły nie tylko nas, ale każdego kto je oglądał. Piotr jest profesjonalistą i perfekcjonistą w tym co robi. Zdjęcia w pełni oddają emocje, które towarzyszyły nam w tym niezwykłym dniu,są oryginalne i każde z nich ma w sobie to”coś”. Sesja plenerowa jak się okazało nie była „nudnym obowiązkiem” a naprawdę świetną zabawą. Dzięki Piotrowi mamy rewelacyjną pamiątkę z tego szczególnego dnia. Szczerze POLECAMY każdemu, kto ceni sobie wysoką jakość.”

 

 

_DSC4943Magdalena & Jacek
„Współpraca z Piotrem to wielka przyjemność i 100% profesjonalizmu. Atmosfera sesji jak i jej efekt końcowy całkowicie spełnił nasze oczekiwania. Zdjęcia są świetnie wykonane ale przede wszystkim widać na nich emocje. Piotr to fotograf z głową pełną pomysłów,który dąży do perfekcji na każdym zdjęciu. Są one oryginalne, dynamiczne i wyraziste.Doskonale uchwycił najpiękniejsze momenty naszego ślubu. Polecamy tym, którzy spodziewają się w pełni profesjonalnego podejścia, przyjacielskiego nastawienia i znakomitego efektu. Dziękujemy i miejmy nadzieję DO ZOBACZENIA!”

 

 

_DSC6677Patrycja & Radek
„Piotrek jest profesjonalistą w 100% każde zdjęcie z naszego ślubu,wesela,pleneru ma w sobie to coś. Polecamy go wszystkim, którzy oczekują super jakości i indywidualnego podejścia. Dziękujemy Piotrkowi za super zdjęcia, są dla nas niezwykłą pamiątką. Polecamy. Cena adekwatna do jakości, podejścia!!! „

 

 

 

 

_DSC4084Iza & Łukasz
„W tak ważnym dniu liczy sie każda chwila, każdy moment. Wybraliśmy Piotra, ponieważ jet fotografem z poczuciem humoru i głową pełną pomysłów a przy okazji dyskretny,działający z ukrycia. Jednym słowem profesjonalista. Album nas zachwycił, nie tylko nas ale wszystkich którzy go oglądają. Budzi wiele miłych wspomnień. Szczerze polecamy współpracę z Piotrem. Piękne zdjęcia to najważniejsza pamiątka w życiu.”

 

 

 

_DSC6066-kopiaMonika & Michał
„Fotograf przede wszystkim z pasją i wielką wyobraźnią. Na ślubie,weselu niezauważalny a zdjęcia jakie dostaliśmy zachwycają wszystkich.Sesja w plenerze nie staje się kolejnym obowiązkiem Młodych a naprawdę bardzo dobrą zabawą:) Polecam z czystym sumieniem, nie zawiódł nawet w najmniejszym stopniu.Dał odczuć, że nie byliśmy dla Niego tylko kolejnym zleceniem- jak podchodzi do swojej pracy większość „fotografów”. Serdecznie dziękujemy!”.

 

 

 

 

opinie Ewa & Maciek
„Było ciężko, ale było warto!!! Po 6-godzinnej sesji, efekty były niesamowite!!! Wiemy, że starałeś się wyciągnąć z nas to co najlepsze, my zaś staraliśmy się zaspokoić twoje surowe oko fotografa. Efekt?? Chyba jeszcze nigdy tacy ładni nie byliśmy 🙂 Widać nasz sportowy duch rywalizacji, oraz nasz ukryty romantyzm 🙂 Dziękujemy za współpracę i mamy nadzieję, że tobie również dobrze się z nami pracowało 🙂

 

 

 

fotograf warszawa Ania & Konrad

„Jedyną rzeczą, która pozostaje po takim wspaniałym wydarzeniu jak ślub i wesele, oprócz wspomnień są oczywiście wspaniałe uchwycone na fotografiach momenty, które pozwalają przeżyć to jeszcze raz. Piotr uwiecznił najpiękniejsze chwile, pozostając przy tym zupełnie niezauważalny. Zdjęcia są pełne emocji, wyraziste, oryginalne i przede wszystkim bardzo naturalne. Każdy kto je ogląda jest zachwycony i mówi, że bardzo rzadko spotyka się takie zdjęcia, na których jest tyle uśmiechu i radości. Piotr to fotograf z głową pełną pomysłów, który dąży do perfekcji na każdym zdjęciu. Charakteryzuje go nieszablonowe podejście do fotografii, profesjonalizm i wyczucie momentu. Jest bardzo otwarty i komunikatywny, więc nawet przez moment nie czuje się dyskomfortu czy skrępowania. Zdjęcia, które otrzymaliśmy od Piotrka są wspaniałą pamiątką na całe życie. Dziękujemy!!! Polecamy i każdemu życzymy takiego fotografa.”

 

_DSC8332

Ewelina & Piotrek

„Piotr jest świetnym fotografem .Ma swój własny styl ,pomysły oraz świetna technikę. Zaangażowanie oraz super podejście. Bardzo dziękujemy za prześliczne zdjęcia, są naturalne oraz bardzo profesjonalne. Każda z chwil z naszego pięknego dnia, została ujęta na przepięknych fotografiach .Współpraca z Piotrem to czysta przyjemność . Dzięki niemu ,mamy wspaniała pamiątkę ,oraz cudowne wspomnienia.”

 

 

 

fotograf ślubny olsztyn

Asia & Tomek

„Drogi Piotrku! Minęło już 9 miesięcy od naszego ślubu. Powoli zastanawiamy się jak spędzimy naszą pierwszą rocznicę:) Pamiętamy ten dzień dokładnie, choć czasem wydaje się, że powoli niektóre chwile nam umykają, ale dzięki Twoim zdjęciom, na których zatrzymałeś najważniejsze chwile i emocje z tak ważnego dla nas dnia nie musimy się o to martwić, bo dzięki nim za każdym razem wszystkie wspomnienia wracają:)  Zdjęcia, które nam zrobiłeś są profesjonalne i piękne! Do tego te wspaniałe albumy które wykonałeś dla nas i rodziców z których jesteśmy zachwyceni. Mamy pamiątkę na całe życie! Oglądamy je wiele razy zarówno sami jak i z przyjaciółmi i za każdym razem jesteśmy wszyscy oczarowani! Bardzo dziękujemy za Twój profesjonalizm i za świetną współpracę mając nadzieję na kolejną przy innej rodzinnej okazji”