Piotr Margas

Warsztaty Fotograficzne dla Fotografów Ślubnych i nie tylko

Drogi Odwiedzający,
skoro udało Ci się tu trafić, oznacza to tylko jedno, albo zabłądziłeś w gąszczu galerii na tej stronie, albo  szukasz warsztatów fotograficznych, gdyż jak zakładam jesteś miłośnikiem i pasjonatem fotografii. Zakładam również, że chcesz się rozwijać fotograficznie i potrzebujesz pomocy. Z przyjemnością Tobie pomogę.
      
      O fotografii powiedziano już wiele, że jest jak gotowanie, że jest kobietą, że jest jak magia itp. Moi zdaniem najtrafniej opisuje się ją jako magię. Samo robienie zdjęć, już jest magiczne, można wyczarowywać różne piękne rzeczy, a jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia. Następnie po wykonaniu zdjęć, dalej można czarować przy komputerze. Jeśli chciałbyś skorzystać z moich warsztatów to pierwszy dobry ruch. Kolejny to już same warsztaty, na których pokaże Ci w pigułce, techniki robienia zdjęć i ich obróbki nad którymi można siedzieć 3 lata i nie ma pewności czy coś to da,  ja pokaże Ci to w kilka godzin. Zaoszczędzony czas możesz przeznaczyć dla rodziny i przyjaciół. Zapraszam na moje autorskie warsztaty z obróbki zdjęć, a także samego doradztwa dla wszystkich początkujących i zaawansowanych  fotografów nie tylko ślubnych.

obrobka zdjec w photoshopie

   

Zrobienie dobrego zdjęcia jest kluczowe, ale dziś także ważny jest sposób obróbki zdjęć.Obróbka mówi o Twoim stylu, a także kreuje Twój wizerunek. Twoi przyszli klienci będą głównie zwracali uwagę na obróbkę, dlatego pokaże Ci jak zrobić, ale zdecydowali się na Twoje zdjęcia. Podpowiem jak stworzyć swój, unikatowy styl a przy okazji ujawnię tajemnicę swojego.
warsztatu i sposobu obróbki. Warsztaty można podzielić na dwie części (obróbka – photoshop i marketing fotografa ślubnego czyli jak to robić aby mieć klientów) jednakże nie koniecznie, wszystkie zakresy mogą się przeplatać, i nie ma sztywnego harmonogramu.
Tematyka poruszana na warsztatach:

-podstawy fotografii dla osób zaczynających przygodę z aparatem,

zdjęcia ślubne, praktyka i teoria (tak w tej kolejności ) a także prawdy i mity dotyczące fotografii ślubnej,

Photoshop– obróbka od A do Z. Podstawy a także maski, warstwy czyli łatwa, szybka i efektowna obróbka,estetyka na zdjęciach,

-jak panować na kolorami aby oglądającym i klientom robić przyjemność z oglądania zdjęć,

Adobe Bridge czyli program ułatwiający życie fotografom,

-wtyczki i pluginy akcje i operacje do Photoshopa przyśpieszające obróbkę,

-jak pokochać RAW-y czyli co to RAW i po co to komu jeśli mamy format JPG,

-jak obrobić ślub w jeden dzień,

-jak zaistnieć na rynku fotografii ślubnej. Jak się na nim utrzymać i zdobywać klientów,

-doskonała oferta receptą na konkurencyjny rynek,

Portfolio to nie wszystko czyli fotografia ślubna na najwyższym poziomie,

-Reklama swoich usług, jak gdzie i kiedy,

kontakt z Parą Młodą dlaczego jest tak ważny,

-reportaż nie tylko ślubny czyli oczy do około głowy,

-jak wybrać te właściwe zdjęcia spośród setek przeciętnych,

światło i kadr gdzie szukać,

-dzień ślubu dla fotografa, czyli jak to przetrwać i nie zaliczyć wpadki,

-plener ślubny jak, gdzie, kiedy,

-od oferty do oddania albumu, czyli poszczególne etapy kontaktu z Parą Młodą.

     Na te jak i wiele innych zagadnień odpowiem Tobie, na podstawie mojego wieloletniego uczestnictwa w świecie fotografii
szczególnie ślubnej. Spotkajmy się na warsztatach indywidualnych lub grupowych. Chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie
warsztatowej, śmiało pisz na kontakt@piotrmargas.pl 🙂 Do zobaczenia 🙂

 

Opinie uczestników warsztatów:

Bartek:„Bardzo gorąco polecam warsztaty u Piotra . Dają proste i szybkie możliwości obróbki zdjęć oraz poruszania się po programie PS. Nawet z kiepskiego zdjęcia można coś „wyciągnąć”. Początkujący, a nawet profesjonalni magicy sztuki robienia zdjęć znajdą coś dla siebie na warsztatach. Piotr z anielską cierpliwością odpowie na wszelkie pytania, wyjaśni wszystkie funkcje programu. Można tak pisać bez końca, ale lepiej będzie jak sami skorzystacie z warsztatów i odkryjecie na nowo swoje foty. Polecam!”

Magda: Byłam na warsztatach u Piotra już dwa razy. W ciągu kilkunastu godzin uzyskałam potężna dawkę wiedzy z obróbki zdjęć. Piotrek w prosty i szybki sposób wyjaśnił jak uzyskać niebanalne kolory na zdjęciach, aby przyciągały wzrok odbiorców. Piotrek daje doskonałe wskazówki jak znaleźć swój styl w obróbce. Dzięki warsztatom mój czas obróbki zdjęć bardzo się skrócił.  A na warsztaty planuję wybrać się po raz trzeci 🙂 niezdecydowanym polecam w 100%”

Jarek: „Piotrek człowiek z ogromną pasją i przede wszystkim wiedzą na temat fotografii. Wielki esteta. Potrafi zarazić każdym wypowiedzianym słowem na temat fotografii. Zupełnie inaczej patrzę po warsztatach na swoje zdjęcia i zwracam uwagę na zupełnie inne rzeczy podczas ich wykonywania. Przed warsztatami u Piotra byłem negatywnie nastawiony do takich przedsięwzięć, z tego względu, że byłem na dwóch innych tego typu „imprezach” i wyszedłem średnio zadowolony. Po warsztatach u Piotrka było inaczej, nie owijał w przysłowiową bawełnę tylko mówił jak jest co trzeba zrobić, żeby dany efekt uzyskać. Odpowiedział też na moje wszystkie pytania 🙂 Polecam i chyba wybiorę się po raz drugi, bo chciałbym posłuchać teraz tylko o samej fotografii ślubnej jak to jest w teorii i w praktyce :)”

Jakub: Fotografią ślubną zajmuję się od prawie dwóch lat. W pewnym momencie „stanąłem” w miejscu. Zdjęcia, które robiłem niby mi się podobały, innym w sumie też, ale klientów nie miałem za dużo. Doszedłem do wniosku, ze muszę zdobywać doświadczenie, ale skoro nie mam zleceń, to ciężko je zdobyć. Zacząłem szukać warsztatów, gdzie mógłbym znaleźć inspiracje, szukałem kogoś kto dałby mi kilka wskazówek co dalej robić. Szczególnie interesowały mnie warsztaty indywidualne. Znalazłem takie u Piotrka. Piotrek przyjechał osobiście do mojego studia. Dawno nie widziałem tak pozytywnego fotografa, miałem wrażenie, że znamy się już od piaskownicy, a przecież widzieliśmy się od kilku chwil 🙂 Same warsztaty to bezcenna wiedza, Piotrek najpierw przeanalizował mój sposób prowadzenia rozmów z klientami, zobaczył ofertę i od razu dał wskazówki co powinienem zmienić. Zaufałem i zmieniałem. Nie żałuję, ilość zleceń wzrosła. Piotrek pokazał mi moje atuty, których nie widziałem, przez co byłem trochę mało atrakcyjny dla klientów. Na warsztaty planują wrócić, bo jeśli te z obróbki wyglądają tak samo jak te teoretyczne, to nie ma na co czekać :)”

warsztaty fotograficzne olsztyn

warsztaty fotograficzne olsztyn

warsztaty fotograficznewarsztatywarsztaty obróbki w photoshopie1jak obrobić zdjęcia ślubne warsztaty fotografii ślubnej olsztyn warsztaty fotografii ślubnej olsztyn

warsztaty fotograficzne olsztyn warsztaty fotograficzne olsztyn warsztaty fotograficzne olsztyn warsztaty fotograficzne olsztyn warsztaty fotograficzne olsztyn warsztaty fotograficzne olsztyn